top of page

Naturalna 100% świeca sojowa 

Seria Jesienno-zimowa 2021 Eco Life Candles

Zapach: PIECZONE JABŁKO 
(główne nuty zapachowe: 
pieczone jabłko, mielony cynamon, gałka muszkatołowa, kolendra, goździki, wanilia, bursztyn, piżmo, karmelizowany cukier)

Pojemność: 205ml

 

Naturalna świeca sojowa Eco Life Candles

świeca sojowa z kompozycją zapachową
 

Zapraszamy do naszego świata aromatycznych, naturalnych i zdrowych świec sojowych.

Eco Life Candles to ręcznie wykonane świece z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego. Wosk sojowy topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.

Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

***

Świetny i zdrowy pomysł na prezent dla najbliższych ; świece sojowe lub tealighty sojowe

Nasze świece pomogą nie tylko zapewnić wyjątkowy, przytulny klimat w Państwa domu ale również mogą stanowić idealny – zdrowy prezent dla najbliższych.

Instrukcja: 

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy,  aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Środki bezpieczeństwa:  

Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

 

 


***
Dane techniczne:

Czas palenia: ok 45h

Pojemność: 205ml

Opakowanie karton z siankiem drzewnym

Skład: naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, kompozycja zapachowa

 

Pieczone jabłko - Naturalna świeca sojowa 205ml matowe szkło

52,00 zł Regularna cena
44,20 złCena Rabatowa
    Strona produktu: Stores Product Widget
    bottom of page