top of page

100% Naturalna świeca sojowa

Seria świec Aromaterapia:

"Na katar" mieszanka olejków eterycznych: drzewo herbaciane, eukaliptus, lawenda

Właściwości bakteriobójcze i bakteriostatyczne. Zmniejsza szybkość rozprzestrzeniania się mikrobów

Pojemność: 250ml

Naturalna świeca sojowa aromaterapia "Na katar"

48,50 zł Regularna cena
43,65 złCena Rabatowa
 • Naturalna świeca zapachowa Eco Life Candles

  z kompozycją zapachową: Na katar

  Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych świec sojowych oraz naturalnych sojowych świec do masażu produkowanych z pasją ręcznie w Polsce.

   

  Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

  Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.

  Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

  ***

  Świece sojowe Eco Life Candles dzielą się na dwa rodzaje świec:
  - Zapachowe - 6 kompozycji zapachowych
  - Aromaterapia-  6 kompozycji z olejkami eterycznymi, w których każda świeca z tej serii ma odmienne właściwości zdrowotne

  Nasze świece pomogą nie tylko zapewnić wyjątkowy, przytulny klimat w Państwa domu ale również mogą stanowić idealny – zdrowy prezent dla najbliższych.

   

  Instrukcja: Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy,  aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

   

  Środki bezpieczeństwa:  Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

   
  ***
  Dane techniczne:

  Czas palenia: do 50 h

  Waga: 450g (250ml)

  Opakowanie karton z wypełnieniem

  Skład: naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, kompozycje zapachowe

  Parametry: wysokość: 7,5cm,  średnica:  8,7cm

Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page