top of page

 

Naturalna świeca sojowa

Zapach świeżego mango połączonego z orzeźwiającą mandarynką w kompaktowym słoiczku

Pojemność: 90ml

 

Naturalna świeca sojowa Eco Life Candles

świeca sojowa z kompozycją zapachową
 

Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych i zdrowych świec sojowych.

Eco Life Candles to ręcznie wykonane świece z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego. Wosk sojowy topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

Dlaczego świeca sojowa jest lepsza od świecy parafinowej?

Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.

Właściwości świecy sojowej

Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

***

Rodzaje świec sojowych

Świece sojowe Eco Life Candles dzielą się na dwa rodzaje świec:
- Zapachowe - z kompozycjami zapachowymi
- Aromaterapia - z olejkami eterycznymi, w których każda świeca z tej serii ma odmienne właściwości zdrowotne

Świetny i zdrowy pomysł na prezent dla najbliższych ; świece sojowe lub tealighty sojowe

Nasze świece pomogą nie tylko zapewnić wyjątkowy, przytulny klimat w Państwa domu ale również mogą stanowić idealny – zdrowy prezent dla najbliższych.

Instrukcja: Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h). Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja. Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy,  aby nie był dłuższy niż 2-3mm. Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Środki bezpieczeństwa:  Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

 

 


***
Dane techniczne:

Czas palenia: do 30h

Pojemność: 90ml

Opakowanie karton z siankiem drzewnym

Skład: naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, kompozycje zapachowe

Mango z manadarynką - Naturalna świeca sojowa XS 90ml

32,00 złCena
    Strona produktu: Stores Product Widget
    bottom of page